• تاریخ: 2014/06/01
  • شناسه خبر: 1209

فتنه‌گران می‌دانند پایگاهی در بین مردم ندارند

ستار هدایتخواه در پاسخ به برخی رفت و آمدهای شبانه و دور از چشم مردم، در استان‌ها اشاره کرد و گفت: فتنه‌گران تنها به یک دلیل شبانه در استان‌ها تردد می‌کنند و دلیل آن هم ترس از مردم است. ...

 

به گزارش نسیم دنا  به نقل از خبرگزاری فارس ستار هدایتخواه  در پاسخ به برخی رفت و آمدهای شبانه و دور از چشم مردم، در استان‌ها اشاره کرد و گفت: فتنه‌گران تنها به یک دلیل شبانه در استان‌ها تردد می‌کنند و دلیل آن هم ترس از مردم است.

127852

نماینده ادوار هفتم و هشتم مجلس گفت:نام‌ بردن از گروه‌های فشار را برای رد گم ‌کردن توسط این افراد دانست و گفت: اینها اگر جرأت دارند در مقابل مردم ظاهر شوند تا از رفتار مردم با اصحاب فتنه با خبر شوند.

نماینده ادوار هفتم و هشتم مجلس تصریح کرد: اینها اگر از مردم دم می‌زنند چرا پنهانی آمد و رفت می‌کنند، پس معلوم است که از مردم می‌ترسند، زیرا می‌دانند پایگاهی در بین مردم ندارند و به همین خاطر مورد نفرت مردم هستند.

وی افزود: این‌ها در محافل خاص حضور پیدا می‌کنند، زیرا مردم اجازه نمی‌دهند در محافل عمومی حضور پیدا کنند و در مقابل‌ آنها عکس‌العمل نشان خواهند داد.

هدایتخواه خاطرنشان کرد: اینها به آرمان‌های مردم خیانت کرده‌اند و در رفت و آمدها تنها به دنبال منافع خود هستند و بر اساس ملاک‌های عقلی و شرعی حرکت نمی‌کنند.

وی تصریح کرد: به هر حال اگر اینها خود را در هفت دریا هم که بشویند آلوده هستند، مگر اینکه در محضر مردم توبه کرده و جبران کنند از خیانت‌هایی را که به مردم و نظام و کشور کرده‌اند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست