• تاریخ: ۱۳۹۸/۰۱/۲۲
  • شناسه خبر: 11898

۱۰ فضای آموزشی جدید سال جاری در شهرستان بویر احمد احداث می شود

جهان مهرابی از احداث تعداد 10 باب فضای آموزشی در شهرستان بویراحمد خبر داد و گفت: از ابتدای سال 1398 عملیات اجرایی 10 باب فضای آموزشی در قالب 74 کلاس درس در حومه مرکزی شهرستان بویراحمد به لحاظ ضرورت و مهاجر پذیر بودن این ...

آفتاب دنا : مدیر آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد به همراه معاون پشتیبانی و جمعی از همکاران اداری با مهندس مهرابی مدیر کل نوسازی مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد دیدار کردند.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا به  نقل از روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان، علی حسن زاده  مدیر آموزش و پرورش بویراحمد در این دیدار عیدانه، ضمن تبریک سال نو و تقدیر و تشکر از تلاشها و همکاری مجموعه اداره کل نوسازی مدارس استان در سال ۱۳۹۷ ، گزارشی از وضع موجود مدارس بویراحمد را ارائه داد و اظهار امیدواری کرد که در سال جدید شاهد موفقیت های هرچه بیشتر مجموعه آموزشی در عرصه خدمتگزاری به جامعه فرهنگی باشیم.

مدیر کل نوسازی مدارس استان ضمن اظهار خرسندی از این دیدار، خدمت به دانش آموزان و جامعه فرهنگی را یک عبادت دانست و گفت: برخورداری از فضاهای آموزشی مناسب حق بدیهی همه دانش آموزان می باشد و ترغیب و حمایت خیرین مدرسه ساز در توجه ویژه به مدارس از اولویت های کاری اداره کل نوسازی می باشد.

جهان مهرابی از احداث تعداد ۱۰ باب فضای آموزشی در شهرستان بویراحمد خبر داد و گفت: از ابتدای سال ۱۳۹۸ عملیات اجرایی ۱۰ باب فضای آموزشی در قالب ۷۴ کلاس درس در حومه مرکزی شهرستان بویراحمد به لحاظ ضرورت و مهاجر پذیر بودن این شهرستان آغاز می شود.

مهرابی مشخصات این فضاهای آموزشی را تعداد دو باب فضای آموزشی مجتمع امام علی(ع) در شهریاسوج با ۲۱ کلاس درس، تکمیل مجتمع آموزشی بلهزار با ۲۲ کلاس درس، احداث مدرسه ابتدایی مادوان با ۱۲ کلاس درس، احداث مدرسه ابتدایی آبگرمک نقاره خانه با یک کلاس درس، مدرسه ابتدایی پشت گر سرآبتاوه با ۹ کلاس درس،مدرسه ابتدایی چات باریک دشت روم با ۲ کلاس درس، مدرسه ابتدایی شهید آذرگون دشتروم با ۲ کلاس درس، مدرسه ابتدایی پنبه زاری چنارستان با ۲ کلاس درس و تکمیل مدرسه ابتدایی پازنان سپیدار با ۳ کلاس درس نام برد .

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست