• تاریخ: 2019/03/13
  • شناسه خبر: 11711

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در جشن روز مهندس :

نظارت بر ساخت و سازها جدی تر دنبال شود

آفتاب دنا : جشن روز مهندس توسط سازمان نظام مهندسی ساختمان کهگیلویه و بویراحمد وبا حضورمعاون عمرانی استاندار کهگیلویه وبویراحمد در سالن دکتر عسکریان دانشگاه یاسوج برگزار شد. مجریان ذیصلاح را برای استفاده از توان مهندسان و ...

آفتاب دنا : جشن روز مهندس توسط سازمان نظام مهندسی ساختمان کهگیلویه و بویراحمد وبا حضورمعاون عمرانی استاندار کهگیلویه وبویراحمد در سالن دکتر عسکریان دانشگاه یاسوج برگزار شد.

مجریان ذیصلاح را برای استفاده از توان مهندسان و کمک به مردم عملیاتی می کنیم

به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا ، در ابتدای این مراسم، احمدرضا خورشیدی ضمن تبریک سالروز گرامیداشت خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس اظهار داشت: مهم ترین خصیصه مهندسان، توسعه، تعهد و انجام درست کارهای درست در راستای توسعه است، در کهگیلویه و بویراحمد نیز انتظار ما کمک به مردم برای زندگی ایمن تر است.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان گفت: انتظار ما کمک دستگاه های مرتبط برای اجرای قوانین نظام مهندسی ساختمان در راستای ارتقاء کیفیت ساخت و سازها است.

وی گفت: مبحث مجریان ذیصلاح را برای استفاده بیشتر و بهتر از توان مهندسان و البته برای کمک به خود مردم پیگیری و عملیاتی میکنیم.

با نظارت صحیح و اصولی به ارتقاء کیفی ساخت و سازها کمک کنیم

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مهندسان ما باید آنقدر تلاش و جدیت به خرج دهند که ارزش و جایگاه مهندسی به خوبی محفوظ باشد.

عزیز فیلی گفت: باید در ساخت و سازها آنچنان نظارت و کنترل داشته باشیم که ارزش و اهمیت مهندسی ظهور عینی داشته باشد.

وی گفت: بیمه یکی از مشکلات اعضای سازمان نظام مهندسی است، این دغدغه اعضا است و من از سازمان نظام مهندسی ساختمان می خواهم در این مورد بیشتر کار شود.

فیلی گفت: باید مجریان ذیصلاح در استان جا بیفتد تا شاهد مشکلات در ساخت و سازها به ویژه در حاشیه شهرها نباشیم.

معاون عمرانی استاندار گفت: نظارت بر ساخت و سازها جدی تر دنبال شود، باید با نظارت صحیح و اصولی به ارتقاء کیفی ساخت و سازها برسیم.

گفتنی است در این مراسم باشکوه که با استقبال بی نظیر مهندسان عضو سازمان نظام مهندسی همراه بود برنامه های فرهنگی شاد ازقبیل طنز،تئاتروموسیقی  اجرا شد و از مهندسان و دستگاههایی که با نظام مهندسی همکاری داشتند تجلیل شد.

SONY DSC

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست