• تاریخ: 2019/03/12
  • شناسه خبر: 11705

جام قهرمانی در دستان تیم بانک مهر اقتصاد درجام فوتسال شبکه بانکی استان

آفتاب دنا : جام فوتسال شبکه بانکی استان کهگیلویه و بویراحمد با قهرمانی تیم بانک مهر اقتصاد استان به پایان رسید. ...

آفتاب دنا : جام فوتسال شبکه بانکی استان کهگیلویه و بویراحمد با قهرمانی تیم بانک مهر اقتصاد استان به پایان رسید.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا ، مسئول روبط عمومی بانک مهر اقتصاد کهگیلویه و بویراحمدبا تشریح برگزاری این مسابقات گفت: در این جام که با هماهنگی شورای هماهنگی بانکها برگزار شد، ۱۰ تیم از بانکهای استان کهگیلویه و بویراحمد در قالب دو گروه ۵ تیمی حضور داشتند.

ستوده افزود: در این مسابقات بعد ازبرگزاری مرحله گروهی و حذفی، از هر گروه ۲ تیم به مرحله نیمه نهایی راه یافتند. که پس از برگزاری بازیهای مرحله نیمه نهایی تیم بانک مهر اقتصاد با غلبه بر تیم بانک قوامین به فینال مسابقات راه یافت.

وی در ادامه گفت: در بازی پایانی تیم بانک مهر اقتصاد با غلبه بر تیم بانک ملت که با شکست تیم بانک ملی به فینال رسیده بود، قهرمان این دوره از مسابقات شد و جام قهرمانی را به خود اختصاص دادند.

مسئول روابط عمومی بانک مهر اقتصاد کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در پایان این مسابقات فرید فضلی دروازه بان تیم بانک مهر اقتصاد، به عنوان بهترین بازیکن جام معرفی شد.

ترویج فرهنگ ورزش جهت حفظ سلامتی یک ضرورت است

رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان کهگیلویه و بویر احمد در پایان این مسابقه در جمع خبرنگاران  با حضور در جمع بازیکنان ضمن تبریک به بازیکنان، ترویج فرهنگ ورزش جهت حفظ سلامتی را یک ضرورت دانست که بیش از پیش باید به آن پرداخته شود.

مهدی مظاهری گفت: ورزش با ایجاد نشاط روحی و جسمی، زمینه افزایش راندمان کاری را بالا می‌برد،

وی با اشاره به اینکه مشکلات و دغدغه های روزمره در عصر امروز  باعث شده که کمتر به ورزش پرداخته شود خاطرنشان کرد: اگر به مقوله ورزش که عامل تحرک وسلامتی انسان را تضمین می کند در زندگی اهمیت داده شود و با برنامه ریزی روزانه ساعتی را به ورزش اختصاص دهیم قطعا جامعه ای شاداب و بانشاط خواهیم داشت.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست