• تاریخ: 2019/03/09
  • شناسه خبر: 11681

مسئول بسیج ادارات کل استان کهگیلویه وبویراحمد خبرداد: تجلیل از دستگاههای فعال اجرایی توسط بسیج ادارات کل استان آفتاب دنا : مسئول بسیج ادارات کل استان کهگیلویه وبویراحمدگفت: از مدیران دستگاههای اجرایی استان که بیشترین همک ...

مسئول بسیج ادارات کل استان کهگیلویه وبویراحمد خبرداد:

تجلیل از دستگاههای فعال اجرایی توسط بسیج ادارات کل استان

آفتاب دنا : مسئول بسیج ادارات کل استان کهگیلویه وبویراحمدگفت: از مدیران دستگاههای اجرایی استان که بیشترین همکاری را در برگزاری مناسبتهای ملی ومذهبی داشتند تجلیل خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا ، ارژنگ تندپور با اعلام این خبر گفت: در مراسمی با حضور استاندار و فرمانده سپاه فتح استان از مدیران دستگاههای اجرایی استان که با بسیج در ادارات کل بیشترین همکاری را در برگزاری مناسبتهای ملی ومذهبی داشتند تجلیل می شود.

وی با بیان اینکه بسیج ادارات در طول سال برنامه های متنوعی را در موضوعات مختلف برای ترویج  فرهنگ و تفکر بسیجی در سطح  استان برگزار می کند گفت: بسیج در همه عرصه ها آماده خدمت رسانی به مردم است و در نظام اسلامی هرجا از تفکر، روحیه بسیجی  جهادی وانقلابی گری بهره گرفتیم درآن مقوله موفق بودیم.

مسئول بسیج ادارات کل استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: در این جلسه نیز از مسئولان برتر بسیج ادارات دستگاههای اجرایی استان که بیشتر فعالیت در زمینه ماموریتهای محوله داشته اند تجلیل خواهد شد.

ارژنگ تندپور  از مدیران دستگاههای اجرایی استان خواست که به مقوله خدمت صادقانه وبی منت برای برطرف کردن آلام مردم بویژه مشکلات اقتصادی توجه بیشتری نمایند.

وی با بیان اینکه  در شرایط کنو نی مطالبه جدی مردم برخورد با عوامل گرانفروشی و بی ثباتی بازار و تامین کالای اساسی و موردنیاز مردم می باشد گفت: از دستگاههای نظارتی و مسئول انتظار میرود که با تلاش  مجدانه ، مسئولانه و فعالیت بیشتر وظیفه خودرا در در این زمینه انجام دهند.

مسئول بسیج ادارات کل استان کهگیلویه وبویراحمد در پایان از  آمادگی بسیج جهت همکاری و هم افزایی بیشتر با مسئولین در زمینه های مختلف به ویژه اقتصاد مقاومتی  خبرداد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست