• تاریخ: 2019/03/08
  • شناسه خبر: 11678

مسئول بسیج ادارات کل استان کهگیلویه وبویراحمدگفت: از مدیران دستگاههای اجرایی استان که بیشترین همکاری را در برگزاری مناسبتهای ملی ومذهبی داشتند تجلیل خواهد شد. ارژنگ تندپور با اعلام این خبر گفت: در مراسمی با حضور استاندار ...

مسئول بسیج ادارات کل استان کهگیلویه وبویراحمدگفت: از مدیران دستگاههای اجرایی استان که بیشترین همکاری را در برگزاری مناسبتهای ملی ومذهبی داشتند تجلیل خواهد شد.

ارژنگ تندپور با اعلام این خبر گفت: در مراسمی با حضور استاندار و فرمانده سپاه فتح استان از مدیران دستگاههای اجرایی استان که با بسیج در ادارات کل بیشترین همکاری را در برگزاری مناسبتهای ملی ومذهبی داشتند تجلیل می شود.

وی با بیان اینکه بسیج ادارات در طول سال برنامه های متنوعی را در موضوعات مختلف برای ترویج  فرهنگ و تفکر بسیجی در سطح  استان برگزار می کند گفت: بسیج در همه عرصه ها آماده خدمت رسانی به مردم است و در نظام اسلامی هرجا از تفکر، روحیه بسیجی  جهادی وانقلابی گری بهره گرفتیم درآن مقوله موفق بودیم.

 

مسئول بسیج ادارات کل استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: در این جلسه نیز از مسئولان برتر بسیج ادارات دستگاههای اجرایی استان که بیشتر فعالیت در زمینه ماموریتهای محوله داشته اند تجلیل خواهد شد.

ارژنگ تندپور  از مدیران دستگاههای اجرایی استان خواست که به مقوله خدمت صادقانه وبی منت برای برطرف کردن آلام مردم بویژه مشکلات اقتصادی توجه بیشتری نمایند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست