• تاریخ: 2019/01/13
  • شناسه خبر: 11112

معاون آموزش متوسطه آموزش وپرورش شهرستان بویراحمد:

اگرمتولیان آموزش وپرورش بهترین سیاستها را تدوین کنند و درمدرسه خوب اجرا نشود بار سنگین تعلیم تربیت به گل می نشیند

آفتاب دنا : سالم جانی پور از نظارت مستمر بر مسائل آموزشی در راستای ارتقاء کیفیت آموزشی خبر داد. ...

آفتاب دنا : معاون آموزش متوسطه آموزش وپرورش شهرستان بویراحمد از نظارت مستمر بر مسائل آموزشی در راستای ارتقاء کیفیت آموزشی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا ، سالم جانی پور در جمع مدیران متوسطه اول آموزش وپرورش شهرستان بویراحمد  گفت: بازدیدهای آموزشی از مدارس نقش مهمی در کیفیت بخشی به آموزش دارد که این مهم در دستور معاونت آموزش متوسطه قرار دارد.

وی توجه ویژه به تجزیه تحلیل امتحانات نوبت اول و پاسخگویی و نظارت بیشتر بر بخشنامه های ارسالی را یادآور شد وگفت: رسالت آموزش وپرورش در مدارس توسط مدیران و معلمان انجام می گیرد که باید برای انجام ماموریتها و رسالت آموزش پرورش که همان پرورش انسان است  برنامه ریزی مدون همراه با پیگیری جهت اجرای بهتر آنها انجام گیرد.

وی خاطرنشان کرد: اگرمجریان و متولیان آموزش وپرورش بهترین سیاستها و برنامه ها را اتخاذ و تدوین کنند و درمدرسه خوب اجرا نشود بار سنگین تعلیم تربیت به گل می نشیند و زمین گیر می شود.

معاون آموزش متوسطه آموزش وپرورش شهرستان بویراحمد ، مدیران را پیش قراولان خط مقدم تعلیم وتربیت عنوان کرد وگفت: همه افتخارات آموزش وپرورش حاصل تلاش دلسوزانه مدیر ،معلمان و سایر عوامل اجرایی در مدارس است.

جانی پور با بیان اینکه آموزش وپرورش کار ستادی و برنامه ریزی برای پیشبرد امور انجام می دهد به نقش مدیران و معلمان در آموزش وپرورش اشاره کرد وگفت: مدیران نقش مهم و تاثیر گذاری در ارتقاء کیفیت آموزش و تربیت دانش آموزان دارند که باید مورد حمایت جدی قرار بگیرند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست