• تاریخ: 2019/01/13
  • شناسه خبر: 11101

مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان خبر داد:

پر رنگ تر شدن فعالیتهای قرآنی اوقاف و امور خیریه کهگیلویه وبویراحمددر تعامل با رسانه ها

آفتاب دنا : رامین چرومی از پوشش برنامه های قرآنی توسط صدا وسیما ، رسانه های مکتوب ،خبرگزاریها و پایگاههای خبری در استان خبر دادو گفت: با همکاری و تعامل رسانه ها با اوقاف و امورخیریه استان امید می رود روز بروز شاهد پر ...

آفتاب دنا : مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه وبویراحمد  از پوشش  برنامه های قرآنی توسط  صدا وسیما ، رسانه های مکتوب ،خبرگزاریها و پایگاههای خبری در استان خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا ، رامین چرومی گفت:  اداره کل اوقاف و امور خیریه برنامه های خوبی  در زمینه ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه دارد

مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان  افزود:: از مهم‌ترین رسالت‌ها و اهداف نظام  اسلامی ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه است که پایه اصلی یک جامعه دینی و فرهنگ اسلامی محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه  قرآن کتابی است برای انتخاب زندگی بهتر و چگونه زیستن که سعادت جاودانه در پرتو آن تحقق می‌یابد خاطرنشان کرد: با همکاری  و تعامل رسانه ها با اوقاف و امورخیریه استان  امید می رود روز بروز شاهد پر رنگ تر شدن فعالیتهای قرآنی در جامعه باشیم.

چرومی از اجرای برنامه های قرآنی در دهه فجر در امام زادگان شاخص استان خبر داد وگفت: در دهه فجر امسال برنامه ۱۲ محفل انس با قرآن و تفسیر سوره فجر به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد.

مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه وبویراحمد در پایان به اهمیت رسانه ها در جامعه اشاره و خاطرنشان کرد: با توجه به ساختار نوین ارتباطی در عصر فناوری اطلاعات ،رسانه ها دارای کارکرد، فرصت، ظرفیت مناسب و نقش تأثیرگذاری در ترویج فرهنگ و آموزه های دینی دارند که باید بیش از پیش مورد توجه قرار بگیرند.

 

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست