• تاریخ: 2019/01/09
  • شناسه خبر: 10994

دیدار معاون پژوهش و فناوری دانشگاه فرهنگیان کشور با استاندار کهگیلویه وبویراحمد

دکتر طاهری نیا نیز در این دیدار با تشکر از حمایتهای استاندار کهگیلویه وبویراحمد نسبت به مشکلات دانشگاه فرهنگیان گفت: دانشگاه فرهنگیان یک دانشگاه زیرساختی برای تربیت دانشجو معلمان در راستای تربیت نسلهای آینده کشور هستند. ...

آفتاب دنا : معاون پژوهش وفناوری دانشگاه فرهنگیان کشور به همراه مدیر امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان استان با استاندار کهگیلویه وبویراحمد دیدار کرد.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا ، در این دیدار مدیر امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن تشکر و قدردانی از حمایتها و ارشادات استاندار در زمینه حل مشکلات دانشگاه فرهنگیان گفت:تلاش و تعامل خوبی مجموعه مدیریتی استان و شخص استاندار با دانشگاه فرهنگیان دارند که شایسته تقدیر است.

دکتر نوروز هاشمی به بیان گزارشی از فعالیتهای دانشگاه در سال تحصیلی جاری پرداخت وگفت: تدوین برنامه یکساله وچهار ساله دانشگاه که چشم انداز فعالیتهای دانشگاه را مشخص می کند از مهمترین اقدامات سال جاری در این دانشگاه بوده است .

وی برنامه محوری و حرکت در مسیر توسعه علمی و ارتقاء کیفیت آموزشی را اساس فعالیتهای دانشگاه فرهنگیان بر شمرد وگفت: اساتید ودانشجویان این دانشگاه در هفته پژوهش توانستند افتخارات خوبی را در بخشهای مختلف کسب نمایند.

معاون پژوهش وفناوری دانشگاه فرهنگیان کشور نیز در این دیدار با تشکر از حمایتهای استاندار کهگیلویه وبویراحمد نسبت به مشکلات دانشگاه فرهنگیان گفت: دانشگاه فرهنگیان یک دانشگاه زیرساختی برای تربیت دانشجو معلمان در راستای تربیت نسلهای آینده کشور هستند.

دکتر طاهری نیا، تقویت روحیه پژوهشی در دانشجو معلمان واساتید را در دانشگاه فرهنگیان یاداور شد وگفت: رویکرد ما در دانشگاه فرهنگیان ایده پروری است و حوزه معاونت پژوهشی خود را حامی پژوهشگران می داند.

وی به برگزاری یکصدمین سال تاسیس تربیت معلم در کشور در استانهای مختلف اشاره کرد وگفت: این آیین نکوداشت در استان کهگیلویه وبویراحمد با هدف تکریم و پاسداشت اساتید و پیشکسوتان حوزه تعلیم و تربیت ۱۹ دیماه در استان کهگیلویه وبویراحمد برگزار می شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این دیدار با تشکر از فعالیتهای خوب مدیریتی دانشگاه فرهنگیان در استان گفت: نگاه کاربردی به پژوهش می تواند مسیر را برای تصمیم گیرهای بهتر در راستای خدمت بهتر به مردم ما را یاری نماید.

دکتر علی محمد احمدی به اهمیت پژوهش در دانشگاه فرهنگیان اشاره کرد وگفت: پژوهش در دانشگاه فرهنگیان که مهمترین نقش را در تامین و تربیت معلمان در مدارس کشور را دارد از اهمیت خاصی برخوردار است که باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

استاندار در پایان از آمادگی مجموعه مدیریتی استان برای همکاری با دانشگاه فرهنگیان خبرداد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست