• تاریخ: 2018/12/18
  • شناسه خبر: 10760

به قتل رساندن دو راننده در یاسوج

آفتاب دنا:رئیس پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد کرد از قتل دونفر ومجروح کردن نفر سوم توسط فردی سابقه دار خبر داد. به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ سعید بالش زر گفت: طی چند روز گ ...

آفتاب دنا:رئیس پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد کرد از قتل دونفر ومجروح کردن نفر سوم توسط فردی سابقه دار خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ سعید بالش زر گفت: طی چند روز گذشته یک قاتل سابقه دار و زندانی که در مرخصی بسر می‌برد اما پس پایان مرخصی از مراجعه به زندان خوداری کرده بود و متواری شد اقدام به قتل دو نفر در شهر یاسوج کرد که شب گذشته در مرکز این شهر دستگیر شد .

وی با بیان اینکه این فرد۲۳ساله که مرخصی از زندان داشت سعی کرد از مقتولین بعلت مسایل شخصی و مالی انتقام جویی کند، خاطرنشان کرد: این فرد در زمان مرخصی از زندان با همدستی همسرش نفر اول را که خودرو پراید داشت به عنوان مسافر به سمت دره های اطراف روستای دره بیز “لوداب” دربست کرایه کرده و در مسیر با ضربه چاقو از ناحیه گردن و شکم به قتل می رساند و سپس به دره پرت می‌کند .

رئیس پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: پس از آن خودرو مقتول را در شهر گچساران به نفر دومی که برای قتلش نقشه کشیده بود، می فروشد و به همراه همین نفر دوم با خودرو به اطراف ارتفاعات روستای قلات یاسوج می برد و در فرصت مناسب او را از ارتفاع پرت و پس از آن با ضربه سنگ او را به قتل می‌رساند .

سرهنگ بالش زر تصریح کرد: قاتل عصر روز دوشنبه، ۲۶ آذرماه نفر سوم و مورد نظر خود را پیدا کرده و به شیراز می برد که پس از بازگشت از شیراز قصد داشت باز هم به عنوان مسافر دربستی او را به قتل برساند که راننده خودرو متوجه نیت شوم قاتل شده و با او در مرکز شهر یاسوج داخل خودرو درگیری می‌شود و پس از زخمی شدن موفق به فرار شده و با مراجعه به ماموران یگان امداد سطح شهر موضوع را به آنها اطلاع می دهد .

وی ادامه داد: پس از دستگیری، بازجویی و تحقیقات به عمل آمده مشخص شد که این فرد تاکنون دو نفر را به قتل رسانده و راننده ای که با او درگیر شده بود سومین نفر بود که قصد قتلش را داشت .

رئیس پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: قاتل انگیزه خود را از به قتل رساندن این افراد اختلافات مالی و شخصی و انتقام جویی عنوان کرد .

بالش زر به مردم استان توصیه کرد: فریب افراد ناشناس را که با مبالغ وسوسه انگیز و هنگفت اقدام به کرایه دربست خودرو به سمت مناطق خارج از شهر می کنند را نخورند و در هنگام معامله خودرو نسبت به اصالت و مدارک خودرو دقت داشته باشند و اطمینان حاصل کنند .

وی تصریح کرد: استان کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: با تلاش، همکاری و هماهنگی دستگاه قضایی استان، دادستان مرکز استان، بازپرس شعبه سوم دادسرای عمومی و انقلاب یاسوج و ماموران یگان امداد و فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد اجساد که در جاده فرعی خاکی روستاهای اطراف لوداب و یاسوج رها شده بودند کشف و به پزشکی قانونی تحویل و متهمان نیز در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفتند.

رئیس پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه هر سه نفر و قاتل بومی استان هستند، اضافه کرد: پس از بررسی و تحقیقات پلیسی متعاقبا علت و انگیزه اصلی و زوایای مبهم در پونده اعلام خواهد شد.

 

 

 

 

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست