• تاریخ: 2018/12/02
  • شناسه خبر: 10624

آفتاب دنا :انقلاب اسلامی متکی به مردم است و با حضورگسترده مردم در صحنه های مختلف علی رغم کارشنکنی ها و توطئه های گسترده نظام استکباری  به درخت تناوری تبدیل شده است که روز بروز شاخه برگهای آن تنومندتر می شود و بر شکوه و ع ...

آفتاب دنا :انقلاب اسلامی متکی به مردم است و با حضورگسترده مردم در صحنه های مختلف علی رغم کارشنکنی ها و توطئه های گسترده نظام استکباری  به درخت تناوری تبدیل شده است که روز بروز شاخه برگهای آن تنومندتر می شود و بر شکوه و عظمت آن در اقصی نقاط عالم افزوده می شود.

ارتباط مسئولان با مردم از برکات مهم نظام اسلامی و از عوامل مهمی است که در پایداری این نظام الهی در طول چهل سال گذشته نقش افرین بوده است.

اعتمادسازی بین مردم ومسئولان تاثیرات فراوانی در ایجاد بسترهای لازم برای عمران و آبادانی کشور عزیزمان به دنبال دارد و نظام اسلامی این افتخار را دارد که در همه سطوح مدیریتی از رهبر فرزانه انقلاب ، روسای قوای سه گانه ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی ، وزراء و سایر مسئولان  ملی و استانی با مردم ارتباط صمیمی و تنگاتنگی دارند .

مسئولان در نظام اسلامی رسالتی جز خدمت به مردم ندارند و همه وظیفه دارند در خدمت مردم باشند چرا که ماهیت انقلاب اسلامی مردمی است  و محور حرکت نظام اسلامی نیز در عرصه ملی و بین المللی به پشتوانه حضور ومشارکت مردم در صحنه های گوناگون است.

امروز با ابتکار وخلاقیت حوزه روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه وبویراحمد طرحی به نام شوق تکریم در سطح استان در حال اجراست که در نوع خود بی بدیل است.

در این طرح به جای اینکه مردم به سراغ مسئولان بیایند مسئولان برای گره گشایی از کار مردم ، کم کردن هزینه های ایاب ذهاب ، صرفه جویی در زمان و بروکراسی اداری به سراغ مردم می روند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه وبویراحمد به همراه مسئولان حوزه ستادی با اطلاع قبلی در شهرستانهای مختلف استان حضور پیدا می کنند و در یک مکان از قبل تعیین شده که معمولا یا بقاع متبرکه شاخص آن شهرستان است و یا اداره اوقاف آن شهرستان است ارباب رجوع جهت پیگیری امورات کاری حضور پیدا می کنند و در همانجا جواب می گیرند.

شرایط توپوگرافی و مسافتهای طولانی شهرستانهای کهگیلویه وبویراحمد با مرکز استان باعث می شود که مردم برای پیگیری  کارهای اداری خویش زمان بیشتری را صرف کنند و شاید در این مسیرهای طولانی خدای ناکرده تصادفات ناگواری رخ دهد و بر آلام ودردهای آنان بیفزاید که این اقدام  اوقاف و امور خیریه استان می تواند برای مردم نشاط آور و بستر ساز فرهنگی برای پاسخگویی مسئولان به ولی نعمتان خویش یعنی مردم باشند.

نکته مهم طرح شوق تکریم اینجاست که فضای کاری فضای صمیمی و همدلی بین مردم و مسئولان است و این اقدام خلاقانه در دنیای امروز بی نظیر است و نمایش وحدت وهمدلی مردم ومسئولان است.

چه زیباست مسئولان قدر مردم به عنوان ولی نعمتان خویش را بدانند و هر آنچه از دست آنها برمی آید برای رفاه حال مردم و خدمتگذاری به مردم انجام دهند.

چه زیباست این حرکت وحدت بخش اجتماعی واعتماد ساز که در اداره کل اوقاف و امور خیریه استان درحال اجراست به بقیه دستگاههای اجرای استان تسری داده شود تا روح اعتماد بین مردم و مسئولان روز بروز بیشتر و مردم به نظام اسلامی امیدوار شوند که لحظه ای در خدمت به آنان غافل نیستند.

امروز مهمترین هدف از اجرای این طرح به گفته مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان ارتباط گسترده‌تر با مردم، خصوصا افرادی که امکان پیگیری امور خاص خود با مراجعه به مرکز استان را ندارند، است و این اقدام باعث رفع دغدغه اهالی ساکن در شهرستان‌های استان می‌شود.

امید می رود این اقدام و تدبیر ماندگار مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان  کهگیلویه وبویراحمد ضمن اینکه در طول سال تداوم داشته باشد  حرکت ارزشمندی باشد تا دیگر دستگاهای اجرایی و سایر مسئولان در شهرستان‌های تابعه  جهت پیگیری امور مردم  حضور پیدا کنند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست