• تاریخ: 2018/11/26
  • شناسه خبر: 10584

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج خبر داد.

برگزاری همایش های ملی نماز و بین المللی طب در فرهنگ رضوی دریاسوج

آفتاب دنا: رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از برگزاری همایش ملی نماز، سلامت جسم و جان و سیری در فرهنگ و سیره رضوی  و همایش بین المللی طب در فرهنگ رضوی  خبرداد. اورنگ ایلامی ظهر دوشنبه در نشست با خبرنگاران، افزود: این همایش ...

آفتاب دنا: رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از برگزاری همایش ملی نماز، سلامت جسم و جان و سیری در فرهنگ و سیره رضوی  و همایش بین المللی طب در فرهنگ رضوی  خبرداد.

اورنگ ایلامی ظهر دوشنبه در نشست با خبرنگاران، افزود: این همایش ششم تا هفتم آذرماه با همکاری اعضای هیات علمی و محوریت گروه معارف و فعالیت بخش های مختلف اجرایی می شود.

ایلامی با اشاره به برگزاری جلسات و نشست های متعدد در راستای تحقق هرچه بهتر اهداف همایش، تصریح کرد: استارت کار در سال ۹۶ زده شد و ۴۰۰ ساعت نشست و جلسه برنامه ریزی نیز عملیاتی شد.

ایلامی با بیان اینکه ۲۷ اردیبهشت ماه سال جاری سایت برگزاری همایش فعال و پذیرش مقالات در خرداد ماه اجرایی شد، ابراز داشت: حدود ۲۰۳ مقاله به دبیرخانه کنگره ارسال شده است.

وی افزود: در همین راستا ۱۲۰ مقاله پذیرش شد که ۳۰ مقاله با محوریت سخنرانی و ۹۰ مورد به شکل پوستر ارائه می شود.

ایلامی همچنین از حضور ۱۰۰ شخصیت علمی در این همایش خبر داد و بیان کرد: تلاش شده تا در این همایش از ظرفیت نخبگان و شخصیت های علمی و دینی به نحو مطلوبی استفاده شده و هدفگذاری های این همایش خروجی مطلوبی را رقم بزند.

وی با اشاره به پوشش خبری و تلوزیونی این همایش، ابراز داشت: این همایش ملی از شبکه معارف نیز پخش خواهد شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج تصریح کرد: طی اسفند ماه نیز همایش بین المللی طب در فرهنگ رضوی  برگزار خواهد شد.

وی از حضور کشورهای اسلامی عضو آیسسکو (ISESCO) در این همایش خبر داد و گفت: امید است هدفگذاری و خروجی مناسبی در این راستا داشته باشیم.

 

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست