• تاریخ: 2018/11/06
  • شناسه خبر: 10411

با حضور معاون عمرانی استاندار صورت گرفت:

منتخبین انتخابات نظام مهندسی ساختمان کهگیلویه و بویراحمد اعتبارنامه خویش را دریافت کردند/ائتلاف پیمان تکلیف هیئت رئیسه را مشخص کرد

آفتاب دنا : در آیینی با حضور معاون عمرانی استاندار ومدیر کل راه شهرسازی منتخبین هشتمین دوره انتخابات نظام مهندسی ساختمان استان کهگیلویه و بویراحمد اعتبارنامه خویش را دریافت کردند. ...

آفتاب دنا : در آیینی با حضور معاون عمرانی استاندار و مدیر کل راه شهرسازی استان منتخبین هشتمین دوره انتخابات نظام مهندسی ساختمان استان کهگیلویه و بویراحمد اعتبارنامه خویش را دریافت کردند.

به گزارش پایگاه خبری  آفتاب دنا ،در انتخابات ۱۲ مهرماه سال جاری از میان ۱۶ کاندیدای حاضر در این دور از رقابت ها ۹ نفر به عنوان هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان انتخاب شدند.

در رشته عمران مهندس احمد رضا خورشیدی ،دکتر ابراهیم مهرجو و مهندس پژمان نیک اقبالی حائز اکثریت آراء شدند.

مهندس محمد عوضیان نیز در نبود مهندس ترافیک واجد شرایط، مجوز ورود به هیئت مدیره سازمان را گرفت.

در رشته معماری، دکتر ساسان حسینی ، رشته نقشه برداری، مهندس عیسی شهامت ، رشته مکانیک، مهندس سجاد رستگار و رشته برق مهندس یزدانپناه توانستند اعتماد مهندسان را جلب کنند.

در رشته شهرسازی به دلیل نبود نامزد واجد شرایط، داریوش دیودیده توانست وارد هیئت مدیره سازمان شود.

در این دوره از انتخابات ائتلاف هایی شکل گرفته بود که ائتلاف پیمان توانست  ۶ کرسی هیئت مدیره سازمان را بدست آورد.

برخی شنیده ها حاکی است در جلسات غیر رسمی این ائتلاف مهندس احمدرضا خورشیدی به عنوان رئیس ، دکتر ساسان حسینی به عنوان نائب رئیس ، دکتر ابراهیم مهرجو به عنوان خزانه دار و مهندس عیسی شهامت به عنوان دبیر سازمان نظام مهندسی ساختمان استان برای یک دوره یکساله مشخص شده اند.

گفتنی است  منتخبین هشتمین دوره انتخابات نظام مهندسی ساختمان استان کهگیلویه وبویراحمد که اعتبارنامه خود را دریافت کردند در اولین جلسه رسمی که احتمالا در هفته آینده تشکیل خواهد شد اعضای هیئت رئیسه را مشخص خواهند کرد.

سازمان نظام مهندسی ساختمان سازمانی غیردولتی است که در جهت تحقق قانون نظام مهندسی و کنترل و ترویج مقررات ملی ساختمان فعالیت می کند.

نتایج هشتمین دوره انتخابات نظام مهندسی ساختمان کهگیلویه و بویراحمد

 رشته عمران:
احمد رضا خورشیدی / ۶۶۲ رای
ابراهیم مهرجویی/ ۴۷۹ رای
پژمان نیک اقبالی / ۴۲۴ رای
محمد عوضیان / ۳۶۰ رای
علی صادقی /۳۴۷ رای
سعید وحید مهر / ۳۴۱ رای
علم علیزاده / ۳۰۰ رای
امیر بهگام سیرت / ۱۹۰ رای
سید عزت اله محمدی / ۱۸۲ رای
مجید جوادی / ۱۲۳ رای
هومان علی پور / ۷۲ رای
رشته برق:
فردین یزدان پناه / ۶۰۱ رای
داریوش دیودیده / ۵۵۶ رای
رشته معماری، ساسان حسینی با کسب ۹۲۵ رأی
رشته مکانیک، سجاد رستگار با کسب ۹۲۰ رأی
رشته نقشه برداری، عیسی شهامت ۹۷۴ رأی

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست