• تاریخ: 2018/09/25
  • شناسه خبر: 10157

مدیر آموزش وپرورش شهرستان بویراحمد:

نظم وبرنامه ریزی برای ارتقاء کیفی آموزشی باید مد نظر مدیران مدارس باشد

علی حسن زاده با اشاره به اینکه نظم وبرنامه ریزی برای ارتقاء کیفی آموزشی باید مد نظر مدیران مدارس باشد گفت: دانش آموزان را فرزندان خود بدانید و با مهربانی وعش ورزیدن به آنها بستر را برای تعالی آنها بیش از پیش فراهم نمایید ...

آفتاب دنا : مدیر آموزش وپرورش شهرستان بویراحمد گفت: مسئولان نظام تعلیم و تربیت در استان از ماهها پیش با عزمی جدی دست به دست هم داده تا مهری پرنشاط را در سال جاری شاهد باشیم.

علی حسن زاده در جمع مدیران مدارس متوسطه اول ،دوم و هنرستانهای فنی وحرفه ای وکار ودانش گفت: شروع یک سال تحصیلی با نشاط را برای دانش آموزان آغاز کرده ایم و امیدواریم با برنامه ریزی اصولی ومدون مدیران مدارس شاهد رشد وشکوفایی و بالندگی دانش آموزان بهتر از سالهای گذشته باشیم.

وی مدیران مدارس را نمایندگان آموزش وپرورش در آموزشگاهها برای اجرای دقیق قوانین و ظوابط آموزشی عنوان کرد وگفت: تلاش کردیم در فرآیند انتخاب وانتصاب مدیران شایستگی و توانمندی را در نظر بگیریم.

مدیر آموزش وپرورش شهرستان بویراحمد با اشاره به اینکه نظم وبرنامه ریزی برای ارتقاء کیفی آموزشی باید مد نظر مدیران مدارس باشد گفت: دانش آموزان را فرزندان خود بدانید و با مهربانی وعشق ورزیدن به آنها بستر را برای تعالی آنها بیش از پیش فراهم نمایید.

حسن زاده از نظارت وبازدید مستمر در طول سال تحصیلی از مدارس شهرستان بویراحمد خبرداد وگفت: همه باید دست به دست هم دهیم  وتلاش کنیم تا روح خلاقیت و نوآوری ،پژوهش محوری و اخلاق گرایی  در دانش آموزان شکل بگیرد..

مدیران سفیران اصلی آموزش و پرورش و سکان داران تعلیم و تربیت هستند

مدیر آموزش وپرورش شهرستان بویراحمد به نقش محوری مدیران در تحقق اهداف کلان تعلیم و تربیت اشاره کرد و گفت : مدیران سفیران اصلی آموزش و پرورش و سکان داران تعلیم و تربیت هستند و  تحقق کامل سیاست ها و برنامه ها به برنامه ریزی مدون و علمی آنها بستگی دارد.

حسن زاده تصریح کرد: کیفیت‎بخشی به تعلیم و تربیت مهم‌ترین راهبرد در آموزش و پرورش این شهرستان است که باید مدیران برای دستیابی به این هدف مهم و محوری متناسب با برش‎های کشوری، استانی و منطقه‎ای برنامه تدوین کنند.

برنامه طرح تعالی مدیریت  و هر ایرانی یک مهارت در مدارس متوسطه شهرستان اجرا می شود

معاون آموزش متوسطه آموزش وپرورش شهرستان بویراحمد نیز در این جلسه به بیان گزارشی از فعالیتهای انجام گرفته برای سال تحصیلی جدید پرداخت وگفت: برنامه طرح تعالی مدیریت  و هر ایرانی یک مهارت در مدارس متوسطه شهرستان اجرا می شود.

خدامراد دانش پایه پاسخگویی به موقع به مکاتبات اداری و برنامه ریزی اصولی برای کیفیت بخشی مسائل آموزشی را یاداور شد وگفت: مدیران مدارس از همه امکانات و ظرفیتها برای شکوفایی استعدادهای دانش آموزان و ارتقاء جایگاه آموزش وپرورش شهرستان استفاده نمایند.

وی از مدیران مدارس خواست برنامه سالانه و تقویم اجرایی خود را بر اساس سند تحول بنیادین آموزش وپرورش و طرح تعالی مدیریت تنظیم نمایند و از مشارکت اولیاء برای تحقق اهداف آموزش وپرورش بهره جویند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست